10 volných míst
Pro studenty a absolventy

Vzdělání
Lokalita
Obor
Typ úvazku
Jazyky

Další možnosti spolupráce

Jako absolventi u nás máte šanci uspět na každé pozici. Nadšení pro to dělat věci opravdově, s nasazením a jinak než ostatní, je pro nás důležitější než léta praxe. Máme rádi čerstvou krev, která dokáže udržet naši značku svěží. Víme, že s Vámi přichází nová inspirace. Proto u nás mají absolventi své pevné místo. Také díky vašim nápadům a energii jsme totiž první bankou, kterou můžou mít lidé rádi.

Spolupráce

Některá místa v Air Bank šijeme na míru přímo vám absolventům a studentům postgraduálu. Otevřené dveře ale máte i na další pozice v Air Bank. Všechna volná místa najdete na našem webu. Těšíme se, že mezi vámi někoho objevíme.

Brigádu u nás nabízíme hlavně na centrále v Brně. Jak to všichni asi známe, brigáda má výhodu v tom, že si člověk sám určí, jak moc času chce práci věnovat. Stává se, že brigádou u nás člověk někdy začne, a když přijde správný čas a je chuť na obou stranách, tak se už nerozloučíme.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Naše kultura

Potrpíme si na přirozenost, jsme odvážní a nebojíme se posouvat hranice přátelského přístupu stále dál. Pokud budete chtít a stane se z vás náš kolega, budeme se snažit rozvíjet váš talent a rádi dáme prostor vašim nápadům.   

Pracovní prostředí

V Brně i v Praze máme nevšední pracovní prostředí, které vás překvapí. Kromě míst na práci zde najdete spoustou relaxačních a netradičních zákoutí, které podporují týmovost, uvolněnost a originální nápady. V Praze není výjimkou, že se porada vedení koná na „Hřišti“ s houpačkami místo židlí. V Brně si můžete dát schůzku v „Cukrárně“ nebo v „Řeznictví“, oběd s kolegy si vychutnáte na „Náměstí“ nebo si zorganizujete mítink na houpačkách.

Pracovní doba dle vašich potřeb

Jste ranní ptáče nebo spíše sova? Záleží na vás, jestli půjdete do práce na 7. nebo na 9. hodinu. Víme, že čas je to nejcennější, co máte. Proto vám dáváme možnost, abyste si sami zvolili, kdy je pro vás příjemné pracovat.

Benefity

Chceme, aby tou největší výhodou bylo už to, že se budete v práci cítit dobře a budete potkávat lidi, kteří rozdávají dobrou náladu.

Benefity

Pružná pracovní doba

Jste ranní ptáče nebo spíše sova? U nás si můžete domluvit i práci z domova. Počítáme odvedenou práci, ne hodiny v kanceláři.

Flexibilní úvazky

Doděláváte školu nebo musíte ve tři vyzvednout dítě ze školky? Umíme se s tím popasovat tak, abyste všechno zvládli.           

Se psem i s dítětem

Do práce s vámi může přijít jakýkoliv člen vaší rodiny. V Brně se můžete potkat i s domácími mazlíčky. Pracovat byste měli ale jen vy.

Odměna za úspěch

Pokud se daří firmě, daří se i vám, pak můžete vyrazit třeba na vysněnou dovolenou.

Napříč Air Bank

Máme fungující program, díky kterému se zapojíte do práce jiných oddělení a rozšíříte si své zkušenosti.​ A třeba se tam i přesunete.

Inspirativní snídaně

Jedineční hosté zvenčí jednou měsíčně odhalují své osobní cesty a zkušenosti, proč se jimi neinspirovat?

Koučovací kávička

Máme zkušené kouče, kteří vám při kávičce pomohou, jak zapracovat na svých schopnostech, abyste se mohli posouvat dál.

S námi do světa

Díky tomu, že jsme součástí skupiny PPF, si můžete vyzkoušet práci např. v Asii. Banku rozjíždíme třeba i v Indii.

Rádi trávíme čas spolu

Rádi spolu trávíme čas i jinak, než pracovně. Třeba spolu chodíme běhat nebo si zabruslit. Přidáte se?

Příběh absolventa

Beata Ďatková

Beata Ďatková

právník

Jak to všechno začalo

Beata nastoupila do Air Bank ještě během studií, což je dnes už téměř dva roky zpátky. Hned po výběrovém řízení na brigádnickou pozici cítila, že ji kolegové přijali jako rovnocenného parťáka. Později ve stresovém a hektickém období před státnicemi poznala, jak velikou oporou v náročných situacích jí může být nadřízený v práci. Jakmile úspěšně ukončila studium, věděla už, do čeho jde a začala v naší firmě pracovat na hlavní pracovní poměr.

Proč ano

Od začátku se jí líbily možnosti, které jí v práci nabízíme. Využívá prakticky všechny výhody. Nadšená je hlavně z možnosti dál se rozvíjet. Vnímá ji jako část své odměny, kterou nejde vyjádřit penězi. Zkušenosti a vlastní posun pro ni byly zatím totiž vždycky důležitější, než samotné finanční ohodnocení. Pochvaluje si také téměř rodinnou atmosféru Air Bank i to, že spolu lidé na všech pozicích jednají jako rovný s rovným. A konečně ji baví široký záběr témat, ke kterým se dostane. Dnes ví, že si vybrala opravdu dobře.

Příběh manažera

Ondra Borovička

Ondra Borovička

vedoucí oddělení řízení portfolia

Jak manažer k absolventům přišel a k čemu jsou vlastně dobří?

Ondra upřímně přiznává, že „své“ absolventy takzvaně zdědil po svém předchůdci, ale je za ně nesmírně​ rád. Vnímá je jako nový vítr zvenčí, jako nezávislé pozorovatele. Líbí se mu, že se ptají na smysl a my díky tomu můžeme přijít na to, že něco smysl nemá a je potřeba věci změnit a jít dál. Jako když se malé dítě s odzbrojující přímostí zeptá rodiče „proč má ten pán tak škaredého pejska“? Absolventi nás podle Ondry zkrátka nutí zamýšlet se nad věcmi, které nám přijdou už úplně normální a které bychom bez nich ani nevnímali.

Co potom s absolventy na pracovišti?

Ondra dává absolventům takovou práci, která je může rozvíjet a posouvat dál. Jsou plnohodnotnou součástí týmu a dostávají stejný zápřah.

Proč ano

Řekněme si to na rovinu, absolventi jsou věrní, pro firmu dýchají, není pro ně problém pracovat občas přesčas a snadno se učí. Jsou vděční za práci, za příležitost, kterou dostanou ve firmě. Je to výhra na obě strany. Seniornějším kolegům dává absolvent svou bezprostřednost. Ti zkušenější mají spolu s manažery pak zase obrovskou zodpovědnost, aby člověka „nepokazili“. Ondrovi se u absolventů navíc líbí, že je může vidět růst a předat jim spoustu zkušeností.

Rada na závěr

Podle Ondry je ale taky fajn, pokud absolvent už během studia má nějaké brigády a praxe. Svědčí to o jeho cílevědomosti.

Virtuální prohlídka

Video

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků