12 volných míst
Pro studenty a absolventy

Vzdělání
Lokalita
Obor
Typ úvazku
Jazyky

Další možnosti spolupráce

Jsme mladá a dynamická firma zaměřená na zákaznickou podporu se silným technologickým backgroundem. S tím souvisí naše potřeba neustále se vyvíjet a pracovat s lidmi, kteří mají chuť a elán tvořit nové věci. Ochutnej tedy zázemí velké nadnárodní firmy, ve které se dají věci měnit již během studia.

Spolupráce

Po kariérním žebříku se nejlépe šplhá od nejnižších příček. Vyzkoušej tedy v rámci brigády pozice, které jsou u nás startovací a po ukončení školy můžeš pokračovat rovnou na vyšších pozicích team leadera.

Víme, co děláme. Pojď se od nás učit. Přidej se tedy v rámci stáže do některého z oddělení a okoukej, jak to dělají profíci. Stáže nabízíme v oddělení HR, reportingu a IT.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Jsme jedničkou na trhu v oblasti outsourcingu zákaznických služeb a nestydíme se za to!

Máme unikátní model služeb. Kombinuje profíky s lidskou tváří, znalosti procesu řízení zákazníka s inovativními technologiemi, které neustále vyvíjíme.

Profesionalita a lidskost našich zaměstnanců je základ

Profíci s lidským přístupem. Naši zaměstnanci jsou neustále školeni, aby se cítili v kontaktu se zákazníkem dobře a uměli mu vhodně odpovědět. Současně je pro nás klíčové, aby byli všichni členové týmu motivovaní a těšili se do práce.

Bez technologií to nejde!

Našim cílem je dosáhnout dokonalé automatizace procesů, řídit náklady, optimalizovat výkonnost a zlepšit zkušenosti zákazníků skrze nejmodernější technologie.  Prostě chceme to dělat nejlépe!

Umíme to s procesy

Naše jedinečná schopnost je budovat, spravovat a provozovat ty nejsložitější procesy. Snižovat náklady a zvyšovat příjmy je náš závazek.

Benefity

Přizpůsobení prac. doby

Na vybraných projektech nabízíme flexibilní pracovní úvazky, zkrácené prac. doby a práci z domova.

Pracujte v teple domova

S Comdatou nemusíte chodit do kanceláře! Máme technologie, které podporují home office.

Naučte se něco nového

Každý den něco nového a každý měsíc koučovací hodiny a školení pro všechny naše zaměstnance.

SEDUO

A pokud se vám podaří postoupit o stupínek výš, máme pro vás SEDUO jako podporu vašeho rozvoje!

Příběh absolventa

Žaneta Čermáková

Žaneta Čermáková

absolvent

Jaký byl začátek v Comdatě?

Do společnosti jsem nastoupila po ukončení střední školy a již tu pracuji 2 roky. Za příležitost pracovat zde jsem velmi ráda, jelikož bylo poměrně těžké sehnat pracovní pozici bez praxe. Nejdříve jsem pracovala na zákaznické lince Vodafone. Po roce spolupráce jsem se v rámci kariérního rozvoje přesunula na specializované oddělení.

Proč ses přidala do týmu Comdaty?

Protože ráda pracuji s lidmi a v mladém kolektivu a obojí mi tato společnost poskytla. Je tu stále něco nového, co se člověk může naučit. Navíc je zde možnost kariérního růstu.

Co ses v poslední době naučila?

Aktuálně spolupracuji na projektu s názvem ,,Laboratoř”. Zajištuji doškolení stávajících zaměstnanců a zlepšení jejich pracovních výsledků.

Proč bys Comdatu doporučila dalším absolventům?

Comadatu bych doporučila všem mladým lidem, kteří mají rádi nové technologie a chtějí na sobě pracovat. Společnost vám dá možnost najít sám sebe a nastartovat svoji kariéru.

Příběh absolventa

Na práci se mi líbí, že můžu pomáhat lidem, proto tady jsem.

Jakub Beránek

Jakub Beránek

absolvent

Jakou školu jsi studoval?

Jsem absolventem SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm, obor elektronické zpracování informací (2016).

Proč jsi nastoupil do Comdata?

Stěhoval jsem se do Brna a líbilo se mi, že tady pracují mladí lidé. Navíc se jedná trošku o práci v oboru tím, že se staráme o zákazníky, kteří mají od O2 internet.

Jaký byl začátek v Comdata?

Začátek se mi velice líbil. Školení bylo jako ve škole a bylo to udělané dobrou formou. Začátek samotné práce byl už trošičku horší, ale pak jsem se zaučil a práce už je teď v pohodě.

Co ti práce v Comdata přinesla?

Zkušenosti v komunikaci s lidmi a hlavně plno nových přátel. Kvůli tomu sem také rád chodím. Scházíme se po práci s kolegy i nadřízenými, chodíme třeba na laser game, to je fajn.

Doporučil bys Comdata i jiným absolventům?

Určitě, líbí se mi, že můžete přijít i bez zkušeností. Naučíte se komunikaci a i mzdové ohodnocení je tady pro absolventy velmi dobré. Ve firmě je možnost i kariérního růstu. Jsem tady skoro rok a jsem inspirován mým kamarádem, provozním operátorem. Provozní operátor polovinu pracovní doby volá a polovinu pracovní doby radí operátorům a dohlíží nad nimi. Práce s lidmi mě baví.

Vzpomeneš si na nějaký nevšední zážitek v práci?

Ve vánoční soutěži jsem vyhrál pobyt v Maximusu (welness hotel u brněnské přehrady) pro dvě osoby.

Příběh absolventa

Pavel Karlík

absolvent

Jaký byl začátek v Comdatě?

Začátek v Comdatě nebyl moc náročný. Na školení jsem poznal hodně lidí, naučil se novým věcem, dokonce jsme si užili dost srandy. Náročnější už ale byl přechod na linku, ze kterého jsme měli všichni strach, ale po pár hovorech jsme zjistili že se není čeho bát.

Proč ses přidal do týmu Comdaty?

Jsem tady na doporučení mého dobrého kamaráda, který zde již pár let pracuje. Každopádně to pro mě byla výzva, volání mi nikdy nějak extra nešlo. Ale troufnu si tvrdit, že dnes už to není žádný problém a v telefonování jsem si již zcela jistý.  😊

Co ses v poslední době naučil?

Naučil jsem se toho dost, co se týče tohoto oboru a věřím, že se ještě dost věcí přiučím. Je tady velké zázemí profesionálů, které nám předává maximum informací.

Proč bys Comdatu doporučil dalším absolventům?

Rozhodně bych ji doporučil proto, že se zde můžou naučit novým věcem. Možná to i mnohým pomůže v komunikaci. Ale hlavně to je dobrá zkušenost a je tady skvělá parta lidí!

Virtuální prohlídka

Pomáháme

I my jsme součástí naší komunity.

Pomáháme

Hvězdný bazar

V loňském roce jsme se zúčastnili Hvězdného bazaru a podpořili tak Asociaci paraplegiků v ČR. 

Bílý kruh bezpečí

Podpora organizace Bílý kruh bezpečí, která poskytuje odbornou, bezplatnou a diskrétní pomoc obětem a svědkům trestných činů.

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků