19 volných míst
Pro studenty a absolventy

Vzdělání
Lokalita
Obor
Typ úvazku
Jazyky

Další možnosti spolupráce

Lidé jsou energií našeho úspěchu. Nabízíme ti moderní pracovní prostředí, nové technologie, trainee program, účast na mezinárodních projektech, flexi styl práce či štědrou nabídku zaměstnaneckých benefitů. To vše tvoří zázemí pro tvůj odborný a kariérní růst i spokojený osobní život.

Spolupráce

Odvětví energetiky se úžasně rychle vyvíjí a mění a my chceme být na čele těchto změn. Inovativní firma potřebuje inovativní mladé lidi, proto startujeme nový Trainee Program 2017, který ti umožní vytvářet svět energetiky budoucnosti společně s námi. Zapomeň na rutinu či nezáživné administrativní činnosti. Čeká tě 12 měsíců práce na zajímavých projektech v domovském útvaru, individuální rozvojový plán, či atraktivní systém rotací. A samozřejmě široká nabídka zaměstnaneckých benefitů a výhod.    

Chceš si přivydělat při studiu nebo během prázdnin? Dochází tvému studentskému životu dech a potřebuješ nový přísun peněz a energie? V innogy máš možnost pěkného přivýdělku prostřednictvím krátkodobých nebo dlouhodobých brigád všeho typu. Ať už v administrativě nebo při reprezentaci naší společnosti na mezinárodních filmových či hudebních festivalech. A pokud potřebuješ důkladně vyčistit hlavu, tak můžeš pracovat i rukama – například při stěhování našeho zákaznického centra.

Zajímá tě, jak se skladuje zemní plyn nebo jak funguje distribuce energií a dodávek tepla v éře digitalizace? Chceš poznat nejnovější technologie, které našim zákazníkům zpříjemňují život a pomáhají jim budovat „chytrou“ domácnost? Chceš mít přehled o tom, kam se bude ubírat energetika v blízké či vzdálenější budoucnosti? Tak neváhej a zúčastni se některé ze zajímavých odborných exkurzí v našich technologických prostorách, kde ti dáme nahlédnout pod energetickou pokličku innogy.  

Zvažuješ téma bakalářské či diplomové práce? Zraje v tobě projekt, který má potenciál posunout oblast energetiky zase o kus dál? Chceš mít možnost využít svoje znalosti a dovednostmi při řešení konkrétních problémů v naší společnosti? Máš nápady, jejichž realizace do praxe nám umožní se posunout o další krok dopředu? V innogy ti při vedení a zpracování závěrečné práce poskytneme odborné zázemí a všestrannou metodickou podporu.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Řekli jsme ano změně k lepšímu

V loňském roce jsme se přejmenovali z RWE na innogy. Reagujeme tak na změny, které se odehrávají ve světě energetiky. innogy je silná a sebevědomá značka, která chce určovat nové trendy. Našim cílem je přinášet na trh inovativní produkty a inspirativní zákaznická řešení, která ve spojení s energetikou lidem zpříjemní a zjednoduší život.

Jsme připraveni na budoucnost!

Při rozvoji našeho podnikání myslíme na budoucí generace. Vytváříme podmínky pro dlouhodobě udržitelný energetický systém založený na inovacích, využití digitálních technologií, snižování emisí a decentralizaci. Podporujeme rozvoj využívání obnovitelných zdrojů energie. Pomáháme tak společně vytvářet svět, ve kterém za to stojí žít.

Měníme způsob, jakým pracujeme.

Zaměstnancům nabízíme flexibilní styl zaměstnání. U nás v innogy proto mají lidé možnost harmonizovat svůj profesní a soukromý život využíváním flexibilních forem práce. Díky moderním technologiím tak mohou pracovat z domova nebo zkrátka odkudkoli, kde je připojení k internetu. Lepší skloubení pracovního života s volným časem u nás umožňuje i nabídka zkrácených či sdílených úvazků, nebo pružné pracovní doby.

Benefity

Jak přemýšlíme o benefitech?

Benefity

Zkrácená pracovní doba

U nás v innogy máme zkrácenou pracovní dobu 7,5 hodin denně a týden dovolené navíc.

Home office

Home office pro nás není cizí pojem, ale samozřejmost. Je to jeden z nejžádanějších benefitů.

Benefity za 27 000 Kč

Každý rok můžeš čerpat 27 000 Kč na benefity dle vlastního výběru. K tomu řadu dalších výhod a slev.

Příběh absolventa

Absolventi jsou pro nás zdrojem inspirace a neotřelých nápadů. Jsme innogy a chceme jít cestou nových řešení a přístupů k práci. A právě talentovaní absolventi dodávají našemu podnikání tolik potřebnou svěží a inovativní energii.

Jakub Hubínek

Jakub Hubínek

Trainee, Consulting

Proč sis jako svého zaměstnavatele vybral innogy?

Po škole jsem hledal velkou společnost s mezinárodním přesahem, kde bych si mohl vyzkoušet různé věci a hodně se naučit. Navíc jsem měl v innogy kamaráda, který o rok dříve absolvoval trainee program a innogy mi jednoznačně doporučil.

Čím tě innogy jako firma překvapila?

Poznal jsem, jak je kvůli regulacím byznys s utilitami složitý. Teprve po svém nástupu jsem také zjistil, že skupinu innogy tvoří několik společností, které se věnují na první pohled zcela odlišným činnostem, které však jsou vzájemně velmi provázané. A pak je to kvalita zdejších lidí. Mnoho zaměstnanců je ve společnosti dlouho a za tu dobu nabrali obrovské množství znalostí a zkušeností a jsou skutečnými odborníky ve svém oboru.

Na čem nejzajímavějším ses ve firmě podílel?

Podílím se na projektu implementace evropské směrnice k ochraně osobních údajů napříč innogy. Je to velmi komplexní projekt a než jsem se do něj zapojil, nikdy by mě nenapadlo, jak náročná a nákladná může být implementace nařízení, která přichází z Bruselu. Projekt je teprve v začátcích a těším se, jaké další zajímavé výzvy nám přinese.

Příběh absolventa

Nikola Nedělová

Nikola Nedělová

Trainee

Proč sis jako svého zaměstnavatele vybrala innogy?

innogy vnímám jako mezinárodní společnost, kde se mohu pohybovat v multikulturním prostředí a využít znalost jazyků. Společnost zároveň nabízela talentový program pro absolventy, kterého jsem ráda využila.

Čím tě innogy jako firma překvapila?

V první řadě mi poskytla možnost se aktivně zapojit do řady různorodých projektů, kde jsem se naučila spoustu nových věcí z businessu. Také mě překvapila široká škála benefitů, kterou innogy svým zaměstnancům nabízí.

Na čem nejzajímavějším ses ve firmě podílela?

Nejzajímavější pro mě bylo asi setkání se CEO innogy, Peterem Teriem v Essenu, kdy jsem s ním mohla osobně diskutovat o různých tématech, záměrech a perspektivách innogy. Byla to příležitost, která se naskytne jen málokomu.

Příběh manažera

František Vašek

František Vašek

Product Manager - Inovations

Proč sis jako svého zaměstnavatele vybral innogy?

Do energetiky jsem nastoupil v době, kdy se tvořil nový regulační rámec. Díky backgroundu z bankovnictví a regulací jsem přešel z České plynárenské unie do RWE. Zde jsem v regulaci působil 5 let. Pak jsem vedl marketingovou agenturu, konzultoval pro BCG a pomáhal ženě rozjet on-line business. Po změnách a inovacích v energetice jsem se vrátil. Energetika je super odvětví. Baví mě jeho komplexita, práce s inteligentními lidmi a nové výzvy související s přerodem z dodavatele na partnera zákazníků.

Čím tě innogy jako firma překvapila?

Jak říkám, začínal jsem v RWE, což byla velmi odlišná firma od dnešní innogy. Nepřestává mě každý den překvapovat, kolik zajímavých věcí se tu děje, jak jsme internacionální, jak velké máme ambice a jak široký záběr činností dokážeme obsáhnout.

Na čem se svým týmem pracuješ?

Naše priority jsou obnovitelné zdroje energie, e-mobilita, chytrá měření, energeticky efektivní systémy vytápění a podobně. Stavíme nové business modely od začátku a řešíme vše hands-on, live. Jezdíme na veletrhy, potkáváme zákazníky a snažíme se napodobit to, jak funguje startup. Takže děláme tak trochu všechno – od produktu, přes prodej až po support. A hlavně hodně rychle.

Co bys doporučil absolventům, kteří přemýšlí nad prací v innogy?

Jděte do toho! Toto je velmi vzrušující doba pro práci v energetice. innogy vám svou působností na evropských trzích na východě i západě hodně rozšíří obzory a to nejen v energetice. Pokud vás zajímají technologie, zákaznické potřeby, algoritmy, trhy, digital a jiné aktuální trendy, pak jste tu správně.

Virtuální prohlídka

Video

Pomáháme

Jak pomáháme

Pomáháme

Jsme energií českého filmu

Jsme jedním z nejvýznamnějších koproducentů českých hraných a dokumentárních filmů. Podporujeme prestižní filmové přehlídky a ocenění, nadějné i zkušené scenáristy, budoucí filmaře.

Jsme energií českého lyžování

Investujeme do bezpečného lyžování ve vybraných českých lyžařských areálech. Postavili jsme přes 16 km
bezpečnostních sítí. Podporujeme sportovní naděje i handicapované lyžaře.

Program innogy Companius

Podporujeme naše aktivní zaměstnance, kteří se ve svém volném čase dobrovolně angažují pro druhé, především pro děti, mládež a handicapované spoluobčany. Ti mohou registrovat svůj projekt do programu innogy Companius a zajistit tak finanční podporu pro ty, kteří ji potřebují.

Dárcovství a partnerství

Patříme mezi nejvýznamnější partnery a dárce v České republice. Zaměřujeme se zejména na pomoc dětem, seniorům a zdravotně handicapovaným. Naše dary charitativním projektům v Česku přesáhly jednu miliardu korun.

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků