232 volných míst
Pro studenty a absolventy

Vzdělání
Lokalita
Obor
Typ úvazku
Jazyky

Další možnosti spolupráce

Možnosti spolupráce vám nabízí náš klient - společnost Bohemia Direct, dynamická společnost, která má energie tolik, že jí může prodávat. A to doslova! Přidej se i Ty do stále se rozvíjejícího týmu Bohemia Direct a přesvědč se, že nejde o plané řeči.

Spolupráce

Nabízíme dlouhodobé brigády či zkrácené úvazky, vhodné pro absolventy či studenty VŠ.

Rádi pomůžeme s diplomkou, umožníme praxi i stáž.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Společnost ManpowerGroup™

Společnost ManpowerGroup™ je světovým lídrem v poskytování inovativních služeb a řešení na míru, které pokrývají životní cyklus zaměstnance a pomáhají jejím klientům dosáhnout svých cílů a zvýšit svoji konkurenceschopnost.

V České republice se ManpowerGroup každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro téměř 11.500 zaměstnanců, které vyhledal a kteří pracují u jeho klientů. Více informací o nás získáte ZDE.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower?

Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Lepší práce znamená lepší život.

Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí soustředit stoprocentně na to, aby dělali co nejlépe svou práci a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste byli chvíli jako světová rockstar a nechali se námi hýčkat. Mám pro vás dobrou zprávu. Nebude vás to stát ani korunu. Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Kariérní poradna od Manpower

Nemáte práci a chcete ji najít. Ale jak začít? Poradíme Vám! V naší kariérní poradně se dozvíte jak postupovat při hledání práce, jak napsat životopis a mnoho dalších důležitých informací. Podívejte se ZDE.

Bohemia Direct - Energie, to je oč tu běží!

Náš významný klient, společnost Bohemia Direct, je mladá společnost s dlouholetou tradicí v prodeji a péči o zákazníka na dálku- po telefonu, e-mailem, prostřednictvím chatu či chytrých aplikací.

Jsme dceřinou společností jednoho z předních hráčů na českém trhu s energiemi společnosti Bohemia Energy, pro kterou zajišťujeme prodej energií, elektřiny a plynu.

Bohemia Direct - Zakládáme si na kvalitní péči o klienty i naše zaměstnance.

Společnost Bohemia Direct disponuje unikátním, řadou spokojených zákazníků prověřeným know-how. Náš tým plný kvalitních odborníků podává našim klientům 100% péči vedoucí k jejich spokojenosti. Za své kvality si zaslouží stejně špičkový servis, kterého se jim dostává nejen ve formě odměn, ale i osobnostního a profesního růstu.

Bohemia Direct - Nová značka, dlouhá historie.

Společnost Bohemia Direct vznikla roku 2015. Jádro společnosti tvoří odborníci, kteří mají dlouholetou tradici v rámci telemarketingu. Jsme tak sice mladá firma, přesto plná odborníků, kteří perfektně ovládají svou práci.

Bohemia Direct - Šanci u nás má každý nováček či absolvent. I z Tebe uděláme hvězdu!

Víme, že skočit po škole do pracovního procesu není nic jednoduchého. Často se účastníme karierních veletrhů, kde besedujeme se studenty či absolventy a sbíráme podněty pro to, jak s nimi pracovat. Proto se nebojíme dát šanci každému kdo projeví své zapálení a chuť pracovat. Náš systém tréninku a školení z Vás pak učiní opravdové hvězdy, které se na trhu práce neztratí.

Bohemia Direct - Nevěříš? Přesvědč se o všem na vlastní kůži.

S prací v Bohemia Direct nastartuješ svou kariéru v jednom z nejdynamičtějších odvětví na trhu. Tvůj potenciál vyšperkujeme pomocí propracovaných školení, která z Tebe učiní opravdový DIAMANT.

Benefity

Bohemia Direct - Jsme nejlépe platící call centrum v Praze!

Benefity

Průměrný plat 30 417 Kč

Nástupní mzda na pozici konzultanta je 21 667. Kolik budeš vydělávat je však na Tobě.

Výkonnostní bonusy

Průměrný výdělek 10% nejlepších prodejců přesahuje 41 354 Kč! A to se vyplatí 😊 .

Týden dovolené navíc

Život není jen o práci. Víme, jak je důležitý relax a proto u nás získáš týden dovolené navíc.

Stravenky

Sto korunová stravenka za každou směnu delší než 6 hodin. Sytý prodejce = spokojený prodejce.

Zaměstnanecké slevy

Ani Ty nebudeš platit zbytečně vysoké ceny elektřiny a plynu.

Osobní a karierní rozvoj

Možná ten nejdůležitější benefit! Skvělá školení a tréninky Ti pomohou stát se hvězdou.

Výuka Aj

Výuka AJ na pracovišti zdarma.

Příběh absolventa

O tom, že se nejedná o žádné plané řeči Tě přesvědčí příběh Aleny. Do rodiny Bohemia Direct se přidala po ukončení studia. Dostala příležitost vést vlastní tým 12 lidí. Nejvíce ji baví pomáhat lidem být úspěšní.  

Alena

Vedoucí týmu

Ahoj Alčo! Vzpomeneš si ještě, kdy jsi v Bohemia Direct začínala?

Ahoj! To víš, že ano. Začala jsem v průběhu studia na ČZÚ. V té době jsem neměla žádnou praxi a téměř žádné povědomí o telemarketingu či obchodu s energiemi. “Bohemka” mi dala šanci, všichni nadřízení a kolegové mi vždy se vším pomohli. Dnes mám skvělou práci a díky ní i hromadu skvělých přátel.

Co Ti práce v Bohemia Direct dala?

Kromě již zmíněných přátel jsem díky Bohemia Direct dostala šanci nastartovat svou kariéru a ukázat, že i absolvent bez velkých zkušeností může firmě pomoci. Skvělá školení a interní tréninky pomohly nejen mému kariernímu rozvoji. Na každého ze svých nadřízených vzpomínám jen v dobrém, od každého jsem se toho hodně naučila. Navíc mi na konci školy vždy vyšli vstříc a já tak mohla v klidu dostudovat a přitom začít svůj pracovní život.

Kdybys měla uvést tři věci, proč začít pracovat v Bohemia Direct, jaké by to byly?

Jen tři? Bohemka je skvělá celá  😊 ... Ale dobře. Skvělí kolegové, super výdělek a spousta benefitů od výborné kávy zdarma až po týden dovolené navíc. To jsou věci, které ocení každý. Bohemka se člověku dostane pod kůži. Práci zde bych doporučila každému ze svých přátel a známých.

Příběh manažera

Bohemia Direct nejsou jen operátoři a jejich team leadeři. I v naší manažerské sekci máme absolventy, kteří se s touto značkou spojili na počátku své kariéry. Jedním z manažerů Bohemia Direct je Jarda. Jeho úspěch spočívá nejen v práci se zkušenými prodejci, ale především s absolventy.

Jarda

Provozní manažer

Ahoj Jardo! Jaké byly začátky Tvé kariéry?

Čau čau! Pohyboval jsem se v oblasti energetiky od startu své kariéry. Začal jsem na pozici prodejce energií. Dlouhou dobu jsem zastával mnoho pozic v tomto segmentu. Jako zástupce přední energetické společnosti jsem spolupracoval právě s Bohemia Direct. Když nastal čas na změnu zaměstnavatele, tak byla volba jasná. Kdo by nechtěl pracovat pro jedničku na trhu.

Co pro Tebe znamená Bohemia Direct?

Bohemka je pro mě srdcová záležitost, protože jsem tu od jejího zrodu. Jsem rád, že se nám podařilo vybudovat společnost, která má řadu spokojených zákazníků a zaměstnanců.

Začínal jsi tu hned po škole?

V podstatě ano. Díky  Bohemia Direct jsem získal největší zkušenosti. Mohl jsem zde využít své znalosti ze studia ekonomie a zároveň svou zálibu v moderních technologiích a nových postupech.

Co by jsi chtěl vzkázat těm, kteří o práci v Bohemia Direct přemýšlejí?

Ať na nic nečekají! Bohemka je krok správným směrem. Není to jen skvěle fungující byznys v dynamickém odvětví prodeje energií, ale i jedna velká rodina. Kdo spojí začátek své kariéry s Bohemia Direct, může se odrazit k výšinám.

Virtuální prohlídka

Video

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků