28 volných míst
Pro studenty a absolventy

Vzdělání
Lokalita
Obor
Typ úvazku
Jazyky

Další možnosti spolupráce

Studentům a absolventům nabízíme široké možnosti spolupráce. Můžete u nás absolvovat roční placenou stáž a zároveň si u toho třeba napsat diplomku. Ani absolventi se u nás neztratí. Právě pro ně máme tzv. Graduate program.

Spolupráce

Pro studenty vysokých škol je připraven O2 Internship program. Jedná se o roční stáž, za kterou ti řádně zaplatíme. Kromě práce ti navíc dáme i rozvojový program. Co třeba teambuilding, snídaně s generálním ředitelem nebo vzdělávací workshopy dle tvého výběru? Startujeme vždy v září. Nábor však probíhá už nyní, mrkni na www.chcidoo2.cz.

Absolventům nabízíme tzv. Graduate program. Kromě práce na plný úvazek na tebe čeká i vzdělávací peněženka. Díky ní si můžeš zaplatit školení, kurzy nebo třeba konference dle svého výběru. Navíc poznáš další absolventy z O2, se kterými se budeš neformálně potkávat třeba při únikové hře nebo jen tak na pizze.

Říká ti něco pojem Big Data? Rozumíš velkému množství dat a rád/a z nich získáváš něco navíc? Právě pro datové analytiky máme ve spolupráci se společností PwC připravenou výměnnou stáž. Kromě hodinové mzdy získáš i super zkušenosti v gigantech jako je O2 a PwC. Stáž spouštíme na podzim. Sleduj náš Facebook „Kariéra v O2.“

Nevíš si rady s tématem diplomky? Dáme ti nejen téma, ale i odborného garanta, který ti s diplomkou rád pomůže a poskytne svůj praktický pohled na věc. Mrkni na www.chcidoo2.cz.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Nejsme jen operátor

Od doby, kdy nás koupila finanční skupina PPF, jsme prošli velkou proměnou. A to nejen uvnitř firmy, ale i navenek. Pracujeme totiž na velkých věcech. Od základů jsme postavili vlastní televizní stanici O2 Sport, postupně zjednodušujeme nepřehledné tarify a velkou pozornost věnujeme také oblasti ICT. Zaměřujeme se i na pojišťovnictví, a to pořád není všechno…

O2 Hub

Nechali jsme se inspirovat startupovými společnostmi a vybudovali zajímavý designový prostor, tzv. O2 Hub. Ten odpovídá měnící se firemní kultuře. Kromě dobré kávy a občerstvení zde můžeme využívat třeba knihovnu se spoustou publikací nebo malý technologický showroom, kde si můžeme vyzkoušet nejnovější produkty z nabídky O2.V Hubu se navíc pravidelně pořádají inspirativní setkání se zajímavými lidmi, kreativní workshopy, technologické dílny i další zajímavé popracovní aktivity.

Inovační O2 garáž

Nápady našich zaměstnanců nezůstávají ležet v šuplíku. Garáž je inovační centrum O2 určené pro zaměstnance. Věnuje se nápadům, které jdou ruku v ruce se současnými technologickými trendy a tvoří z nich prototypy služeb. Kdokoli z O2 zde může prezentovat svůj nápad a tým garáže se snaží o co nejefektivnější zhmotnění nápadu do prototypu. Každý tak má šanci prosadit svůj nápad, a třeba tak zjednodušit život nejen našim zákazníkům. 

Tréninkové centrum

Rozvoj a vzdělávání zaměstnanců jsou pro nás prioritou. Nově vybudované moderní tréninkové centrum nabízí novým i stávajícím zaměstnancům stylové místo pro vzdělávání i inspiraci. Školicí centrum umožňuje kombinovat moderní formy výuky a odpovídá aktuálním potřebám i stylu vzdělávání.

O2 Běžecký klub

Umíme se i bavit. Každé úterý chodíme běhat s profi trenérem z Runczech. Někteří z nás trénují na maratony, jiní jen tak sbírají body za uběhnuté kilometry a věnují je na dobrou věc. Zážitky našich běžců můžete sledovat na našem Facebooku „Kariéra v O2“ nebo na Modrém blogu.

Benefity

Měníme náš svět a vy ho můžete měnit společně s námi. U nás budete pracovat v atraktivním prostředí, na zajímavých projektech, které ovlivňují milióny našich zákazníků. Jsme jednou z mála společností, která nabízí tak široké spektrum možností uplatnění, a tak široké spektrum benefitů.

Benefity

Vzdělávání a rozvoj

Pořádáme vzdělávací kurzy a workshopy v O2 HUBu – třeba s Petrem Ludwigem nebo Tomášem Zykánem.

Dovolená a volný čas

5 týdnů dovolené a 5 dní neplaceného volna. Čerpat můžete i 3 sick days a občas využít homeoffice.

Neomezené volání

Speciální tarif s neomezeným voláním, sms i internetem a na sl. mobil můžete čerpat slevu až 7200 Kč

Setkávání na O2 akcích

Těšit se můžete na teambuildingy, velkolepou vánoční párty nebo třeba Dny zdraví

Cafeteria

V Cafeteria systému získáte 18 000 bodů na kulturu, sport a relaxaci. Stravenky jsou samozřejmostí.

Příběh absolventa

Andy je absolventkou Karlovy univerzity. Za tři roky práce v O2 se ze stážistky propracovala až k pozici projektového manažera pro HR. Jak se jí to podařilo? Jak vypadá její typický pracovní den a co považuje v O2 za svůj nevětší úspěch?

Andrea Nováková

Andrea Nováková

HR Project Manager

Jak ses dostala na aktuální pozici v O2? Bylo to náročné?

V O2 jsem začala jako stážistka v Internship programu. Každé září O2 nabere několik desítek studentů do různých týmů na placenou stáž. Nastoupila jsem do týmu Vzdělávání a rozvoj a hned po stáži mi nabídli práci na plný úvazek. Na O2 se mi líbily možnosti, které tu člověk má. Když chcete, můžete pracovat na zajímavých projektech a ještě u toho osobně i profesně růst. Já třeba před několika týdny dostala nabídku pracovat na pozici HR Project Manager, tedy řešit projekty napříč celým oddělením.

Využila jsi této nabídky? Váhala jsi?

Neřekla bych „váhala“, ale přemýšlela.  🙂 Vždycky zvažuju pro a proti a přemýšlím, jestli ta aktuální možnost zapadá do cesty, kterou chci jít. Tahle tam zapadala a upřímně, je to pro mě další výzva, krok, jak se posunout dál, takže jsem do toho šla.

Věděla jsi už na VŠ, zda chceš budovat kariéru jako zaměstnanec nebo třeba podnikat?

O samostatném podnikání jsem uvažovala a někdy ještě uvažuji. Přijde mi to jako velmi zajímavá alternativa a obdivuju lidi, kteří dokáží rozjet vlastní business a ještě tím třeba vytvořit pracovní místa pro ostatní. Pro dráhu zaměstnance jsem se rozhodla až během stáže v O2. Neuvěřitelně mě totiž bavilo učit se nové věci od zkušenějších kolegů a z práce samotné. Bylo to velmi inspirativní.

Jak vypadá tvůj typický pracovní den?

Předpokládám, že jako většiny zaměstnanců velkých firem. Ráno se podívám na TO DO list na daný den, který si většinou píšu na konci předchozího dne. Čistí mi to myšlenky a pomáhá soustředit se na úkoly s největší prioritou. Když to neudělám, mívám tendenci řešit ráno emaily a úkoly, které nově přibyly – tedy chronologicky a ne podle důležitosti. Zbytek dne je kombinací schůzek, telefonování a hledání prostoru pro hlubokou práci. A taky samozřejmě neustálý souboj priorit, věci se tu pořád mění.

Kdybys měla uvést největší úspěch, který za sebou v O2 máš, jaký to bude?

V hlavě mám poslední dva projekty, které jsem měla tu čest vést. V únoru jsme otevřeli zbrusu nové tréninkové centrum pro zaměstnance O2 a v březnu jsme spustili nový software pro vzdělávání celé firmy, tedy pro 8000 uživatelů. Ačkoliv jsme v obou projektech řešili někdy dost zapeklité situace (jak při stavbě centra, tak při implementaci systému) a oba projekty běžely několik měsíců paralelně, podařilo se nám je dokončit včas. A hlavně máme od zaměstnanců velmi pozitivní odezvu.

Virtuální prohlídka

Video

Pomáháme

O2 má svou vlastní firemní nadaci. Právě Nadace O2 se stala jednou z prvních registrovaných firemních nadací v České republice. Zastřešuje spoustu aktivit, které pomáhají těm, kteří to potřebují.

Pomáháme

Daruj krev

Do projektu „Daruj krev“ se může zapojit každý zaměstnanec, který splní základní podmínky. Krev poté putuje do Vojenské nemocnice v Praze. Zaměstnanci mohou krev darovat přímo v sídle naší společnosti, a to hned několikrát do roka. Odměnou jim je kromě dobrého pocitu i den volna a občerstvení.

Pěkně vypečená pomoc

Dvakrát do roka pořádá Nadace O2 akci Pěkně vypečená pomoc. Zaměstnanci mohou na improvizovaném tržišti prodat svoje napečené dobroty kolegům. Vybraná částka putuje do centra pro seniory Elpida, případně organizacím podporujícím děti a jejich vzdělávání.

Velikonoční a vánoční trhy chráněných dílen

Dvakrát do roka mohou v O2 prodávat své výrobky chráněné dílny, a to k příležitosti Vánoc a Velikonoc. Trhy pořádá nadace již od roku 2006 a od té doby přispěli naši zaměstnanci chráněným dílnám přes 4 miliony korun.

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků