Další možnosti spolupráce

Nabízíme možnost uplatnění pro absolventy, stejně jako výhodnou formu přívýdělku v průběhu studií. Čeká vás práce na technicky zajímavých projektech, v přátelském kolektivu, se zodpovědností předanou od prvního dne, zároveň však i s propracovaným tréninkovým programem.

Spolupráce

Jsi studentem 4. nebo 5. ročníku a máš zájem pracovat v délce minimálně 2 měsíce anebo v průběhu dalšího studia? Nabízíme Ti pracovní úvazek na pozici Internship v moderním výrobním podniku, nebo v technickém centru. Budeš pracovat na konkrétním projektu s možností pokračovat dále na pozici Trainee. Získáš cenné zkušenosti, na vše co budeš potřebovat tě proškolíme a to vše za 75% nástupního manažerského platu. Nabízíme ubytování zdarma v bytovém studiu, práci v dynamickém a kreativním prostředí.

Jsi čerstvým absolventem technické vysoké školy? Nabízíme Ti pozici Trainee, kterou si u P&G musí projít každý. Budeš zodpovědný za část výrobního procesu anebo za realizaci technických řešení.
V průběhu 6-12-ti měsíců dostaneš možnost projít si propracovaným systémem školení včetně zahraničních tréninků, které Tě plně připraví na další kariérní postup.
Nabízíme přátelské pracovní prostředí, nadstandardní platové podmínky, ubytování v docházkové vzdálenosti nebo finanční podporu na dojíždění.

Máš čerstvě po jakékoliv střední škole nebo jsi vyučen v jakémkoliv oboru, nebo máš za sebou již jakoukoliv praxi? Nabízíme Ti pozici Operátor výroby a balení – pracovní úvazek na dobu neurčitou ve směnném provozu.
Budeš zodpovědný za část výrobního procesu, kde můžeš uplatnit svoji schopnost týmové práce, své mechanické dovednosti a můžes se naučit nové věci. Nabízíme přátelské pracovní prostředí, dobré platové podmínky a spousty zaměstnaneckých výhod.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Historie společnosti

Historie Procter & Gamble sahá až do roku 1837, kdy byla firma založena v Americkém státě Ohio. Dnes naše výrobky používá denně více než 5 miliard lidí ze 180 zemí světa a jedním z hlavních důvodů tohoto dlouhodobého úspěchu P&G je konzistentní inovace a technologický vývoj.

Procter & Gamble v České Republice

V České Republice se P&G zaměřuje především na výrobu a návrhy nových technologií pro automatizované výrobní linky. Výrobní podnik je jeden z nejstrategičtějších na světě, což vedlo k mnohonásobnému zvýšení kapacity. Díky silnému technickému know-how bylo založeno technologické centrum, které se zabývá vývojem nových technických řešení pro podniky na celém světě.

Mladý pracovní kolektiv, příležitosti k navázání přátelství

Za poslední 3 roky do naší společnosti nastoupilo okolo 50-ti absolventů na pozici trainee nebo internship. Máme tudíž bohatou zkušenost se začleněním nováčků a budete mít velkou šanci potkat kolegy, kteří jsou na obdobných pozicích jen o málo déle než vy.

Nadstandardní platové ohodnocení

Nástupní plat absolventů na pozici traineeship se pohybuje kolem 1,5 násobku průměrného platu. Navíc, globální systém hodnocení zaměstnanců zaručuje, že pokud budou Tvé pracovní výsledky uspokojivé, plat Ti každý rok automaticky poroste. Čím lepší výsledky, tím více. V závislosti na úspěchu v průběhu kariéry není výjimkou, aby zaměstnanci po 10-ti letech u společnosti pokročili na pozici výrobního ředitele s více než 100 podřízenými a bohatými možnostmi zahraniční kariéry.

Tréninky a zaškolení

První den po nástupu obdržíš tréninkový plán s propracovaným seznamem školení a tréninků, které ti pomohou pro lepší orientaci a zvládnutí pracovních úkolů. V závislosti na druhu pracovní pozice není vyjímkou, aby i absolventi na pozici Traineeship absolvovali nejrůznější školení v zahraničí.

Kreativní a dynamické pracovní prostředí

Jedním ze základních kamenů dlouhodobého úspěchu P&G jsou inovace našich produktů a s tím spojených výrobních zařízení. Ať už jde o automatizace, robotizace, implementace IoT nebo jednotlivé mechanické a chemické jednotkové operace, vývoj a aplikace nových technolgií je klíčovou aktivitou našich inženýrských týmů. Úspěšné nové nápady jsou aktivně podporovány a realizovány.

Pracovní smlouva na dobu neurčitou ihned po úspěšném obhájení traineeshipu

Jakmile ukončíš svůj trainee program a úspěšně odprezentuješ výsledky své práce, už nikdy Ti nebudeme prodlužovat smlouvu na dobu určitou. Automaticky ihned nabízíme práci na dobu neurčitou.

Rozvoj zaměstnanců

Zakládáme si na povyšování výhradně z vlastních řad, tudíž vysoké investice do našich zaměstnanců jsou nevyhnutelné. Díky velikosti a úspěchu firmy nabízíme pro zaměstnance mnoho příležitostí, což vytváří velmi přátelskou atmosféru s příjemnou spoluprací napříč pozicemi.

Benefity

Ubytování / doprava

Nabízíme ubytování v bytovém studiu anebo příspěvek na dopravu po dobu prvních 4 let.

Cestování

Budeš mít možnost cestovat v rámci školení, cestování za dodavateli a do jiných továren.

Flexibilní pracovní doba

Klademe důraz na provedenou práci, ne na čas strávený v zaměstnání.

Dotovaná strava v kantýně

Máme bohatý výběr z mnoha jídel a kombinací včetně zdravé stravy.

Sportovní aktivity

Nabízíme možnost zapojit se do různých druhů sportovních aktivit.

Akcie společnosti

Můžeš se stát akcionářem společnosti s příspěvkem organizace.

Penzijní pojištění

K vlastnímu příspěvku Ti společnost přidá další nezanedbatelný příspěvek.

Příběh absolventa

Jaroslav Hanák

Jaroslav Hanák

procesní inženýr

Co jsi studoval, kdy jsi u firmy začínal?

Studoval jsem ČVUT Fakultu strojní. Magisterský obor jsem studoval na Ústavu procesní a zpracovatelské techniky – obor Procesní technika. Jde o obor, který je tak trochu kombinací strojního a chemického inženýrství. U firmy jsem začal pracovat 4 dny po magisterských státnicích  😊 . Konkrétně v září 2016.

Jak vzpomínáš na své začátky u P&G?

Prvních pár dnů jsem byl zavalen hromadou zkratek a jmen, kterým jsem nerozuměl. Nicméně díky trpělivé pomoci kolegů se mi tenhle svět tajemných jmen pomalu odkrýval. Stejně tak jsem se každý den učil víc a víc o strojích, které spadají do mé kompetence. Díky shift trainingu jsem se pak seznámil jak s operátory na linkách, tak s jejich prací. Nicméně tento proces učení stále pokračuje, víceméně každý den na mě čeká nějaké nové překvapení. 😊

Na jaké pozici v současné době pracuješ?

Pracuji jako procesní inženýr na balicí lince pro prostředky na mytí nádobí. V praxi to znamená, že mám na starosti část linek, u kterých je mým hlavním cílem odstraňování problémů pomocí zavádění vylepšení, nových postupů a práce s operátory.

Jak hodnotíš svou dosavadní práci vzhledem k oboru, který jsi studoval?

Myslím si, že můj obor mě připravil celkem dobře na moji současnou práci. Jako hlavní klad studia hodnotím to, že hlavním cílem profesorů (tímto je pozdravuji   😊 ) bylo naučit nás pochopit principy fyzikálních a trochu i chemických transformací, a pomocí nich být pak schopni přijít s řešením specifického problému.  Což je v současnosti můj denodenní chléb v práci. 

Co Ti ze studií v praxi chybělo?

Jediná oblast, kterou bych si na škole asi zapsal ve větší míře, než vyžadoval můj studijní plán, alespoň vzhledem k tomu, co dnes dělám, jsou prostředky automatického řízení.

Co považuješ za dobu práce u P&G za největší úspěch?

Vidět to, jak se postupně daří odbourávat některé problémy, které na lince byly delší dobu. A pak také práce s operátory – to, jak roste jejich zájem a vědomosti o svěřených zařízeních.

Jaké bys měl doporučení nebo radu pro nově nastoupivšího absolventa?

Nebát se zeptat. A to jak kolegů, tak operátorů. Jak se říká, nikdo učený z nebe nespadl. Zároveň ale nebrat získanou informaci jako 100 % platnou – snažte si vše sami ověřit, přemýšlet, zda to tak opravdu může být. A nejednejte zbrkle.

Čeho si na práci v Rakoně nejvíce ceníš?

Toho jaké množství různorodosti práce v Rakoně přináší - každý den je tu jiná výzva. Také míra zodpovědnosti a samostatnosti, která vám je daná jako čerstvému absolventovi není, alespoň dle mého názoru, úplně standartní. A v neposlední řadě kolegů a jejich ochoty pomoci s řešením problémů.

Čeho si na společnosti Procter & Gamble nejvíce ceníš?

Zásad a principů, kterými se společnost řídí. At už jde o rovné oceňování mužů a žen, či bezpečnosti lidí v provozech. 

Příběh absolventa

Eliška Beldíková

Eliška Beldíková

projektový manažer v oddělení digitalizace

Co jsi studovala, kdy jsi u firmy začínala?

Studovala jsem na VŠCHT, obor Biotechnologie léčiv. Začínala jsem u firmy před třemi lety v posledním ročníku jako intern.

Jak vzpomínáš na své začátky u P&G?

Byla jsem mile překvapena, jak mě tu lidé přijali, jak se mi věnovali a pomohli se vše naučit. Je to úplně jiný svět a v podstatě i jazyk, první měsíc jsem neměla nejmenší tušení o čem všichni mluví. 😊

Na jaké pozici v současné době pracuješ?

Moje pozice se trochu složitěji vysvětluje. Mám globalní roli v oddělení Digitalizace, a popsala bych ji asi jako projektový manažer. Mám na starosti dohlížet na vývoj digitalních nástrojů a následně je zavádět do 40 továren po celém světě.

Jak hodnotíš svou dosavadní práci vzhledem k oboru, který jsi studovala?

No, chemie a digitalizace tam toho opravdu moc společného není.   😊   Ale když si to vezmete, tak v laboratoři také pracujete na projektech, jen v trochu menším měřítku, ale stále máte termíny, které musíte dodržet, jednotlivé úkoly, které musíte splnit, takže v tomhle se moje práce zas až tolik neliší.

Co považuješ za dobu práce u P&G za největší úspěch?

Největší úspěch? Asi to, když pracujete na nějakém projektu úplně od začátku, investujete do něj svůj čas a energii a pak vidíte ten konečný produkt, jak se používá každý den na lince a vidíte, že to nad čím jste trávili čas mělo smysl.

Jaké bys měla doporučení nebo radu pro nově nastoupivšího absolventa?

Ze začátku je toho hodně a rozjezd je trochu pomalejší, což mě dost frustrovalo, takže nenechat se tímhle odradit.

Čeho si na práci v Rakoně nejvíce ceníš?

Jednoznacně lidí kolem sebe.

Čeho si na společnosti Procter & Gamble nejvíce ceníš?

Těch možností, které mladým lidem nabízí, v podstatě od prvního dne přebíráte zodpovědnost, ať už jde o nějakou oblast na lince či za projekt, to jsou věci, které vás neuvěřitelně posunou. Pak taky práce v multikulturním prostředí, v mém týmu mám momentálně studenty z Brazílie, Španělska, Ekvádoru, Kuvajtu a Pakistánu.

Příběh manažera

Vlastimil Krauz

Vlastimil Krauz

operační manažer v Alexandrii, Louisiana, USA

Co jsi studoval, kdy jsi u firmy začínal?

Vystudoval jsem elektrotechniku na Západočeské univerzitě v Plzni, u firmy jsem začal před 11 lety.

Jak vzpomínáš na své začátky u P&G?

Jako každý začátek, nebylo to lehké, ale co se mi moc líbilo, že jsem se každý den něco nového naučil, dostal jsem důvěru a odpovědnost od prvního dne u společnosti a rozdhodně jsem se nenudil. 😊

Na jaké pozici v současné době pracuješ?

Operační manažer v Alexadrii, Louisiana, USA. Mám na starosti největši práškový provoz na světě.

Jaký byl Tvůj kariérní postup?

Začínal jsem jako procesní inženýr linky na oddělení tekutých detergentů, přes několik pozic – start up leader, vedoucí oddělení, vedoucí technické podpory pro balení tekutých detergentů a site IWS manažer pro celý závod jsem se stal po 8 letech operačním manažerem operace, kde jsem začínal. Po této roli přišla nabídka na roli v zahraničí v USA.

Co považuješ za dobu práce u P&G za největší úspěch?

Myslím, že toho bylo hodně a nechtěl bych na nic zapomenout, ale osobně si nejvíce vážím své práce na rozvoji svých lidi u P&G. Mám obrovskou radost, když v rámci společnosti rostou.

Která z Tvých dosavadních rolí Tě nejvíce bavila a proč?

Bavily mě úplně všechny. Každá byla jiná, ale všechny úplně super.

Čeho si na společnosti Procter & Gamble nejvíce ceníš?

Celosvětových hodnot a principů společnosti a povyšování z vlastních řad. To je u P&G unikatní a vytváří to bezpečnou atmosféru, kde může být každý motivován a růst podle svých schopností až na pozici CEO, jako David. 😊

Jaké je to žít s celou rodinou v USA, mimo ČR?

Je to určitě zajimavá zkušenost. Musíte se spoléhat sami na sebe, rodiče jsou daleko, spousta věcí vás překvapí, ale určitě Vám to pomáhá byt lepším člověkem a určitě to stmeluje Vaši rodinu.

Virtuální prohlídka

Video

Pomáháme

Procter & Gamble se celosvětově zapojuje do různých charitativních programů a považuje to za jednu z důležitých součástí svého podnikání.

Pomáháme

Den v lese

Pravidelně pořádáme akci s názvem Den v lese, kdy se dobrovolníci z řad zaměstnanců účastní jednoduchých pomocných lesnických prací a zároveň se poutavou formou zajímavé přednášky dozvědí něco o životě v lese a o práci lesníků. Naposledy jsme pomohli se sázením stromků, sběrem odpadků a bouráním staré oplocenky.

Vánoční strom splněných přání

Každý rok kupují naši zaměstnanci vánoční dárky handikepovaným klientům centra Ráček v Rakovníku. Klienti si sami napíší, jaké dárky by je potěšily a naši zaměstnanci si jednotlivá přání rozeberou, dárky nakoupí a ty jsou poté předány konkrétním osobám. Celá akce je provázena silnými emocemi na straně darujících i obdarovaných, jedná se o velmi oblíbenou aktivitu.

Give & Gain

Účastníme se světového dne firemního dobrovolnictví, kdy dobrovolníci z jednotlivých firem vyráží do charitativních organizací pomáhat. Zaměstnanci P&G Rakona pravidelně pomáhají s údržbou a dalšími drobnými pracemi v Dětském domově v Novém Strašecí.

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků