2 volná místa
Pro studenty a absolventy

Další možnosti spolupráce

Baví tě a máš vztah k nejmodernějším technologiím, zajímá tě svět aut či dalších dopravních prostředků? Chceš pracovat v moderní a mladé společnosti, pro kterou neexistují překážky? Nebojíš se převzít zodpovědnost a hledáš zajímavou práci s možností uplatnit tvůj um a kreativitu?

Spolupráce

Možnost získat pracovní zkušenosti při studiu v rámci spolupráce.

Spolupracujeme s Českou Zemědělskou univerzitou v Praze nad zajímavými projekty.

Chtěli byste si prohlédnout naši společnost? Kontaktujte nás.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Kdo jsme a čím se zabýváme

Společnost SERVIND s.r.o. je obchodní společnost, založená v roce 1992 a působící na trhu autoopravárenského lakování, automobilového průmyslu a průmyslové výroby. Od roku 2016 jsme autorizovaným distributorem společnosti Castrol pro autorizované servisy, do kterých dodáváme kompletní řadu olejů Castrol Professional. Ve stejný rok jsme rozšířili svou působnost i do oblasti karosářských oprav a otevřeli jsme nové karosářské tréninkové centrum v Tuchoměřicích.

Naše firemní kultura

Víme, že zaměstnanci jsou srdcem a tváří společnosti, proto u nás panuje otevřená, přímá komunikace na všech úrovních. Jsme jeden tým, ale zároveň jsme samostatní a přijímáme vlastní zodpovědnost. Vážíme si práce ostatních kolegů, vzájemně si pomáháme a respektujeme se. Pozitivně a aktivně přistupujeme k novým věcem. Děláme věci tak, abychom se mohli vždy a všem dívat přímo do očí.

Benefity

Samostatná práce

Nabízíme možnost seberealizace.

Stabilní společnost

Jsme na trhu již 25 let.

Kafetérie

Příspěvek na životní pojištění, dovolenou, wellness apod.

Příspěvek na stravování

Stravenky v celkové hodnotě 100,-.

Dovolená navíc

Buď loajální, dostaneš dovolenou navíc.

Vzdělávací programy

Všechny naše zaměstnance vzděláváme individuálně.

Výuka cizích jazyků

Možnost zdokonalit cizí jazyk a to zdarma.

Motivační programy

Je na tobě, jaké budou tvé kvartální odměny.

Firemní doprava z letiště

Z letiště Václava Havla tě do práce odveze naše firemní doprava.

Pitný režim

Voda, káva, čaj na pracovišti.

Slevy na firemní produkty

Slevy jsou nejen pro zaměstnance, ale i pro tvé rodinné příslušníky.

Firemní akce

Pravidelně se scházíme na teambuildingu, novoročním večírku nebo grilovací párty. Přidáš se?

Příběh absolventa

Petra Foltýnová

Petra Foltýnová

Koloristka

Jak vypadá tvůj běžný den?

Mezi hlavní každodenní úkoly na mé pozici patří především řešení agendy koloristiky, jako je např. zjišťovaní barevných odstínů, řešení nesrovnalostí v odstínech, poskytování koloristických informací zákazníkům, překlady koloristických novinek, zajišťování aktualizací colorboxů a komunikace se zákazníky. Dále také objednávání zboží od dodavatelů, kontrola, schvalování a vystavování faktur.

Co považuješ, za dobu co ve firmě pracuješ, za svůj největší úspěch?

Pracuji zde dva roky a zatím považuji za největší úspěch svůj karierní růst a relativně rychlé zaučení na nové pozici. Začínala jsem na pozici recepční, nyní zastávám pozici asistentky divize autoopravárenství a koloristky.

Jak se ti líbí prostředí, kde pracuješ?

Prostředí u nás je velice přátelské, kolegové si snaží navzájem pomáhat a novým kolegům předat jen to nejlepší. Všichni máme možnost studovat cizí jazyky a účastnit se různých školení. Fajn je také různorodost firemních benefitů jako například stravenky, Kafetérie, dovolená navíc a 13. plat. Firma každoročně pořádá pro zaměstnance různé společné akce a teambuildingy, kde je možné poznat osobně i kolegy z brněnské pobočky a Slovenska. Vyhovuje mi, že zde není nastavený žádný dresscode.

Vidíš ve firmě prostor pro svůj kariérní růst?

Ve firmě je spousta možností kariérního růstu pro každého zaměstnance. Společnost stále rozšiřuje portfolio svých produktů a služeb, takže možnosti určitě jsou.

Příběh manažera

David Bártek

David Bártek

Jednatel společnosti

Od produktového manažera k jednateli společnosti

Během studia na ČZU jsem byl profesionálním házenkářem. Asi jako každý mladý člověk jsem chtěl něco ve svém životě dokázat a třeba i zkusit něco jiného. Tehdy mi kamarád řekl o možnosti práce ve společnosti Servind na pozici Produktového manažera, šel jsem na pohovor a v Servindu už zůstal 🙂, to bylo v roce 2003. O rok později jsem se posunul na vedoucího oddělení příslušenství a v roce 2006 pak na manažera divize průmyslu. O pět let později jsem se stal obchodním ředitelem a myslel jsem si, že jsem ve firmě dosáhl svého maxima. Zlom však přišel v roce 2016, kdy mi byla nabídnuta pozice jednatele společnosti.

Možnost seberealizace

Tato firma mi dala spoustu kamarádů, radostí, ale i starostí a zároveň mě naučila sebemotivaci. Za co jsem vděčný a díky čemu jsem na této pozici, je možnost seberealizace, kterou mi společnost nabídla. Načerpal jsem tak spoustu obchodních zkušeností a kontaktů, jak v oblasti autoopravárenství, tak i v průmyslu.

Virtuální prohlídka

Pomáháme

Pomáháme

Klub přátel dětí dětských domovů

Každoročně pomáháme Klubu přátel dětí dětských domovů se sídlem v Novém Strašecí.

Autoopravář junior

Jsme partnerem akce Autoopravář junior, který je pod záštitou Ministerstva školství České republiky a je součástí projektu, který podporuje propagaci řemesel.

Podporujeme odborná učiliště po celé ČR

Studenti z odborných učilišť získávají firemní know-how a pomáháme s jejich umísťováním do významných firem.

Václav Pech

Sponzorujeme rallyového jezdce Václava Pecha www.vaclavpech.cz.

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků